[Rozmiar: 11499 bajtów]
[Rozmiar: 13345 bajtów]
[Rozmiar: 1195 bajtów] KONTAKT


Egzamin teoretyczny


Podstawowe informacje:
[Rozmiar: 714 bajtów]Zasady przeprowadzania egzaminów
[Rozmiar: 714 bajtów]Tworzymy bazę pytań
[Rozmiar: 714 bajtów]Egzamin teoretyczny - informacje podstawowe

Dołączyli do akcji:

[Rozmiar: 11102 bajtów]

[Rozmiar: 11102 bajtów]

[Rozmiar: 11102 bajtów]

[Rozmiar: 11102 bajtów]

Egzamin teoretyczny - informacje podstawowe

Nowa teoria 2013.
Zobacz jak wygląda egzamin teoretyczny, jakie są kryteria jego oceny, czas trwania oraz sposób udzielania odpowiedzi. W prezentacji zamieszczamy również porady metodyczne w jaki sposób rozwiązywać test aby opytmalnie wykorzystać czas przewidziany na roziwązywanie pytań.

[Rozmiar: 3079 bajtów]
[Kliknij aby pobrać]

Rozmiar: 2,6 MBDlaczego tworzymy bazę pytań?
Celem naszej akcji NIE JEST "odtajnienie" pytań egzaminacyjnych. W pełni POPIERAMY zmianę dotychczasowego systemu egzaminu teoretycznego. Chcemy stworzyć bazę najtrudniejszych ZAGADNIEŃ, w oparciu o która, szkolić będą się kursanci.

Dlaczego? Ministerstwo niestety nie zadbało o to by pytania testowe były adekwatne do programu szkolenia zawartego w rozporządzeniu ws. Szkolenia kandydatów na kierowców. To tak jakby kazać zdawać maturę z matematyki nie wiedząc czy konieczna jest nauka "całek"czy może wystarczy dodawanie. Należy pamiętać że testy te zawierają pytania nie tylko z szeroko pojętego "prawa" ale również z tak niesformalizowanych dziedzin jak technika kierowania wraz z obsługą pojazdu czy też pierwsza pomoc przedlekarska.
Pytania w bazach pytań (istnieją dwie - w zależności od operatora systemu - bazy pytań: PWPW oraz ITS [Zobacz listę WORD-ów]), mimo iż jest to egzamin państwowy, stworzyły niezależne firmy. Pytania te do dziś w pełni NIE ZOSTAŁY zweryfikowane!

Jak pokazują dotychczasowe obserwacje, większości osób zdających brakuje zaledwie kilku punktów do "zaliczenia" egzaminu. Tworząc bazę tych właśnie, najtrudniejszych zagadnień jesteśmy w stanie istotnie poprawić jakość szkoleń.
Mamy nadzieję że ta baza stanie się pomocna zarówno dla kursantów którzy będą wiedzieli na jakie zagadnienia szczególnie zwrócić uwagę podczas nauki, jak i dla instruktorów i wykładowców podczas doboru materiału nauczania na potrzeby "wykładów".

Jak to działa?


Drogi Kursancie, zdajesz egzamin teoretryczny - wystarczy że po egzaminie podzielisz się z nami, 2-3 pytaniami które sprawiły Ci trudność.

Drogi Instruktorze/Wykładowco/Kierowniku Ośrodka zachęć swoich kursantów do odwiedzenia naszej strony i podzielenia się z nami 2-3 pytaniami które sprawiły trudność.

W ten sposób za kilka tygodni stworzymy wielką pomoc w naszej codziennej pracy, totalnie nieosiągalną jeśli nie stworzymy jej RAZEM. Zachęcamy więc do współpracy, razem możemy WIĘCEJ!!!Pytania będziemy starali się umieszczać na bieżąco, wraz z ich nadsyłaniem, będziemy je dzielić w zależności od kategorii prawa jazdy. Baza pytań oczywście jest i zawsze będzie BEZPŁATNA!

Techniczne aspekty przesyłania pytań oraz one same znajdują się w dziale [Tworzymy bazę pytań]


Jeśli chcesz czynnie włączyć się w tworzenie naszej bazy wstaw na swoją stronę kod naszego bannera. W zamian umieścimy Twój (wymiary max 150x150, lub szerokość max 150px) na liście partnerów.
Kontakt: admin@eprawojazdy.net
[Rozmiar: 10054 bajtów]


Nasza akcja jest również promowana na Facebook'u: facebook.com/ePrawoJazdy.net


Termin ważności

Wynik pozytywny ważny jest przez okres 6 miesięcy, jeśli osobie nie uda się w tym czasie zdać egzaminu praktycznego, musi ponownie podchodzić do egzaminu teoretycznego.


© ePrawoJazdy
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wersja 1.1